+48 501 064 261
Okna Siedlce
okna-siedlce__evis1 (1).jpg
DOŚWIADCZENIE
na rynku od 2001 roku

F.H.U. "Evis 1" oferuje Państwu szeroką gamę wysokiej klasy produktów stolarki okiennej i drzwiowej, parapetów, bram garażowych oraz elementów galanterii okiennej i drzwiowej.

Gwarantujemy Państwu doskonałą jakość oferowanych przez nas produktów produkowanych przez sprawdzone firmy istniejące od wielu lat na Polskim rynku.

W zależności od Państwa potrzeb sporządzimy odpowiednią ofertę oraz wykonamy bezpłatny pomiar, natomiast wykwalifikowana ekipa montażowa wykona dla Państwa fachowy i szybki montaż, z którego na pewno będą Państwo zadowoleni. 
Ponadto oferujemy sprzedaż na atrakcyjnych warunkach ratalnych.

Zapraszamy do naszego punktu w Siedlcach na ul. Rynkowej 14 jak również zachęcamy do kontaktu telefonicznego i umówienia się na bezpłatny pomiar, doradztwo oraz wycenę.

Nasza oferta

W naszej ofercie posiadamy produkty następujących firm:

Drutex - okna PCV, Sonarol - okna PCV i aluminiowe, Vidok - okna PCV, drewniane i aluminiowe, DRE, Centurion-R, Invado, Porta, Pol-Skone - drzwi wewnęrzne, Gerda, KMT, Barański - drzwi zewnętrzne, Wiśniowski - bramy garażowe, Domino - klamki, Jachon, Pietrucha, VOX - parapety stalowe oraz PCV, Polmar - parapety z aglomarmuru, Anwis, Roldeko - rolety materiałowe, rolety dzień i noc, żaluzje, osłony okien dachowych, moskitiery.