+48 501 064 261
Okna Siedlce
DOŚWIADCZENIE
na rynku od 2001 roku
Okna Siedlce
PROFESJONALNE
DORADZTWO
Okna Siedlce
FACHOWY MONTAŻ
Szeroki zakres asortymentu

F.H.U. "Evis 1" oferuje Państwu szeroką gamę wysokiej klasy produktów stolarki okiennej i drzwiowej, parapetów, bram garażowych oraz elementów galanterii okiennej i drzwiowej.

Gwarantujemy Państwu doskonałą jakość oferowanych przez nas produktów produkowanych przez sprawdzone firmy istniejące od wielu lat na Polskim rynku.

W zależności od Państwa potrzeb sporządzimy odpowiednią ofertę oraz wykonamy bezpłatny pomiar, natomiast wykwalifikowana ekipa montażowa wykona dla Państwa fachowy i szybki montaż, z którego na pewno będą Państwo zadowoleni. 
Ponadto oferujemy sprzedaż na atrakcyjnych warunkach ratalnych.

Zapraszamy do naszego punktu w Siedlcach na ul. Rynkowej 14 jak również zachęcamy do kontaktu telefonicznego i umówienia się na bezpłatny pomiar, doradztwo oraz wycenę.

Nasza oferta

W naszej ofercie posiadamy produkty następujących firm:

Drutex - okna PCV, Sonarol - okna PCV i aluminiowe, Vidok - okna PCV, drewniane i aluminiowe, DRE, Centurion-R, Invado, Porta, Pol-Skone - drzwi wewnęrzne, Gerda, KMT, Barański - drzwi zewnętrzne, Wiśniowski - bramy garażowe, Domino - klamki, Jachon, Pietrucha, VOX - parapety stalowe oraz PCV, Polmar - parapety z aglomarmuru, Anwis, Roldeko - rolety materiałowe, rolety dzień i noc, żaluzje, osłony okien dachowych, moskitiery.